Neden Promosyon Ürünleri kullanıyorsunuz?

Güncelleme tarihi: 9 Ağu


Promosyon ürünleri tüm şekil ve boyutlarda olabilir... Promosyon logo ürünleri ve markalı ürünler kullanmanın yararlarından bazılarını listeledik. Düzenli reklam kampanyaları büyümeyi sürdürmek ve yeteneklerini sergilemek isteyen bir marka için çok önemlidir. Logo markanıza ait promosyon ürünlerini kullanmak, kampanyanızı ve şirketinizi potansiyel ve mevcut müşterilerin ofislerine ve evlerine sokmanın harika bir yoludur.


Promosyon logosu ürünleri ekonomiktir (ama ucuz değil - Hiç kimse markasını ucuz ürünlerle temsil etmek istemez!) Potansiyel müşterilerin markanızla ilgilenmesini sağlayacak ürünler. Kupa, tükenmez kalem ve mausepad gibi eski alışkanlıklar, ülkenin her yerinde ofislerde gerçek dünya kullanımına sahip, uzun ömürlü ve etkili bir marka bilinci sağlayarak tedarikçiliğe fayda sağlamaktadır. Toplu tanıtım hediyelerinin amacı müşterileri çekmek, hafızada kalmak, güven duyulmak ve mevcut müşterileri elde tutmaktır. İnsanlar ücretsiz bir ürün aldıklarında minnettar olurlar ve neredeyse tüm tüketiciler ne kadar basit olursa olsun günlük yaşamlarına değer katan faydalı ürünleri gerçekten takdir eder.


Ono Sport olarak biz Logo baskılı Spor topları ile ilgili yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Spor topları olarak müşterilerimize mini futbol topları, normal futbol topları, basketbol topları, voleybol topları ve daha birçok ürünlerin baskılı imalatını yapıyoruz. Bu topların tamamı şirket logonuz ile kişiselleştirilebilir. Bunlar, spor temalı etkinlikler ve büyük bir spor etkinliği sırasında marka bilincini yükseltmeye çalışırken mükemmeldir.


Promosyon Ürününün Anahtar Avantajları;


1) Promosyon hediyeler marka sadakati duygusu uyandırır

Potansiyel müşterilerle bağlantı kurmanın ücretsiz bir hediye vermekten daha iyi bir yolu var mı? Araştırmalar, müşterinize bir hediye vererek, sizi bir rakipten seçme şansını artıracağını göstermiştir. Bu tür şeyler aklına takılıyor ve küçük hareketlerin çok uzun sürüyor.


Ücretsiz bir promosyon bir hediyenin bariz bir faydası, sadakat duygusunun konuşma veya etkinlik sona erdikten hemen sonra güçlü kalmasıdır. Bu yöndeki etkili olabilecek ürünlerden biri olan futbol topları hediye ettiğinizde aylarca evlerinde, ofislerinde ya da bahçelerinde olabilir... Gözlerinin köşesinde her zaman orada olduğunu ve onlara kim olduğunuzu, ne yaptığını hatırlatır. Örneğin bir promosyon ürünüyle ilgili standınızı ziyaret eden bir müşteri ile diyaloğa geçmek ve Potansiyel müşterinize hediye vermek, iletişime ve sonuçta satışa yol açabilecek bir görüşme başlatmak için harika bir yoldur.


2) Uzun Vadeli

Müşterilerinizle anlamlı ve uzun süreli bağlantılar kurmak, markanızın uzun vadede faydalanmasını sağlayacak niteliktedir. Müşteriler, bir şirketin onlarla ilişki kurmaya çalıştığını anlar ve arkadaşlarını ve ailesini akıllarının en önünde yer alan belirli bir markaya önerme ihtimalinin daha yüksek olduğunu bilirler. Bu, daha fazla çevrimiçi arkadaş yakalayan sosyal medya aracılığıyla da yapılabilir ve müşteri profillerini ziyaret eden takipçiler uzun vadede şirketiniz için çok avantajlı olabilir.


Logo baskılı promosyon futbol topu hediyeleri veya etkinliklere bilet gibi sosyal medyada ürün hediye yarışmalarını yapın ve markanıza hızla ilgi gösterin. Yarışmayı kazanan şanslı müşteriler için süper olur ve bunun logo, marka bilinirliğini arttırma da çok büyük etkisi vardır.


3) Müşterilerin hakkınızda tutkulu olmalarını sağlamak için promosyon ürünlerinin kullanılması

Logo ve markanızın ürünleri kullanmak için müşterilerin duygusal olarak ilgi çeken ürünlerle markanızın değerleri ile tutku geliştirmesi harika bir noktadır. Kişiselleştirilmiş Kola şişesi olayını hepimiz hatırlayabiliriz - Bu akıllı kampanyada, Coca-Cola müşterileriyle kişisel bir ilişki kurdu. Tüketici, kola ile kendi arasında bağlantı kurarak isimlerini bir şişe üzerinde görerek aldılar. Milyonlarca kişiselleştirilmiş şişenin dörtte üçü satıldı; bu, insanların, özellikle% 100 kişiselleştirilmiş bir şey tedarik edilebildiğini ve en sevdikleri logo markalı ürünlerle etkileşime geçmeyi sevdiğini gösteriyor.


Bu durum Promosyon ürünlerinin kullanılmasının yararlarına dair gerçek bir anlayış. Bunu reklamcılık kampanyanıza doğru şekilde uygulamak çok önemlidir. Bir işletme olarak, müşterilerinizin tüketici olarak neye ihtiyacı olduğunu anlamak için zaman ayırmalı ve ardından günlük yaşamlarına fayda sağlayabilecek promosyon bir hediye vermelisiniz. Ono Sport olarak, marka bilinirliği için mükemmel bir dizi özelleştirilebilir spor ürününe sahibiz. Fikir almak için bazı sayfalarımıza göz atın veya ekibinizden biri ile iletişime geçin.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör