top of page

Dikişli & Dikişsiz

FUTBOL TOPU İMALATI

ÖZEL TASARIM

LOGO BASKI

FUTBOL TOPU İMALATI

Promosyon Futbol Topları - Özel Logo Baskılı

Futbol Topu İmalatı;

Promosyon futbolları % 100 Özel Baskılı olabilir! İmalathanemizde No:2 mini boy ve No:5 futbol topu imalatı gerçekleşmektedir. 6, 12, 26, 28, 30 ve 32 panel topları dahil olmak üzere çeşitli panel numaralarımız mevcuttur.

Logolar, marka, tasarım ve renkler tamamen ısmarlama bir top oluşturmak için dahil edilebilir. Aşağıda, bazı spesifikasyonlarda sunabileceğimiz küçük ürün çeşitlerinin bir listesi bulunmaktadır.

Belirli bir malzeme ile yapılmış bir şeye ihtiyacınız olursa, çok çeşitli malzemelere tam bir nitelik yelpazesinde erişebildiğimiz için iletişime geçin. Logo ve markanıza özel imalat talepleri için minimum sipariş tipik olarak 100 adettir, ancak resme bağlı olarak daha düşük bir çalışma sağlayabildiğimiz durumlar vardır.

Ülkemizde imalat maliyetleri sebebiyle dikişli futbol topu imalatı yapılmamaktadır. Bizde kendi imalatımızda müşterilerimize hizmet sunmak amacıyla dikişli üretim yerine yapıştırma üretim tercih etmekteyiz.

 

İmalatını yapmış olduğumuz Futbol toplarımızı genelde promosyon çalışmalarına destek vermek amacıyla gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin daha yüksek kalitede makine dikişli veya el dikişli antrenman veya maç kalitesinde kişiselleştirebilir logo baskılı olarak futbol topu imalatı talep etmesi durumunda ise başta Pakistan ve Çin menşei olmak üzere logo baskıları yaptırılmış ve hazır olarak ithalat yöntemiyle tedarik ederek müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Gerek imalatımızda gerçekleşen futbol toplarımız olsun, gerekse üretimini ithalat yöntemiyle fason olarak yaptırdığımız partner şirketimiz üzerinden kurum ve firmalara yönelik %100 özelleştirilmiş tasarımlarla kaliteden ödün vermeden ilk günkü heyecanımızla destek sunmaktayız.

Özel futbol toplarımız tamamen üretim gerektirdiğinden sipariş vermeden önce satış birimizle konuşmanız gerekir. Hızlı bir yanıt için bize satis@onokplastik.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz. 

% 100 ÖZEL TASARIMLAR

Son dakika müşteri isteği olan PR firmaları için 200 futbol topundan daha küçük siparişlerde ekspres üretim yapabiliriz. Logo basılı promosyon futbol toplarının tasarımından teslimine yaklaşık 7 gün içerisinde ihtiyacınızı gidebiliriz.

Her türlü baskılı spor topunu sizin için markalaştırabiliriz. Promosyon futbol topları ya da baskılı tüm spor topları olsun. Markanızı ön plana çıkartarak size özel baskılı futbol topları tasarlıyor ve üretiyoruz.

TAM TASARIM HİZMETİ

Harika olan tasarım şablonlarına sahip olabilirsiniz, logo baskısı yapma ve futbol topları tasarlama konusunda zengin deneyime sahibiz. Panel hizalama ve panel tasarımı gibi çalışmalar, topun bir araya getirildiğinde doğru görünmesini sağlamak için önemlidir. Bazı sınırlamalar olsa da, istediğiniz her zaman sizi mutlu eden bir tasarımda istediğiniz logo basılı futbol topu üretebiliriz! Üretim öncesi son sizlere görsel bir tasarım hazırlayarak, görsel ihtiyacınıza yardımcı olmak için üretimden önce bir baskı onayı alacağız.

futbol-topu-1-A.png

HERHANGİ BİR BOYUT - HERHANGİ BİR RENK - TÜM NİTELİKLER - LOGOLAR - MARKALAR - BEDAVA TASARIM - TOPLAR

Aşağıda üretebileceğimiz bazı top örnekleri bulunmaktadır. Ürünler hakkında teknik özellikleri ve fiyatlandırma hakkında size teklif sunmadan önce talep edilen ve ürettirmek istediğiniz futbol topu ile ilgili tüm bilgileri sizinle e-posta yoluyla veya telefonla inceleyeceğiz. Siparişinizi daha sonra fiyatlandıracağız ve tüm standart ödeme yöntemleriyle ödenecek bir fatura sağlayacağız.

PANEL TASARIMLARI

Futbol-topu-model-çizimleri-1.png

Potansiyel bir sipariş hakkında bize ulaşmak için  0212 706 6040 numaralı telefonumuzu arabilir veya satis@onosport.com adresimize e-posta gönderderebilirsiniz.

yerli_üretim.jpg
bottom of page